Ürün Fotoğraf ÇekimiÜrün Fotoğraf Çekimi HD Boyutu (21 piksel RGB ) NEF formatında olup decupe ve diğer işlemler müşteriye aittir. Sadece ürünlerinizin fotoğraf çekimini kapsamaktadır. Tüm işler DVD’ye Hazırlanıp Teslim Edilir. Ürün Fotoğraf Çekim Birim Fiyatı 4,00 TL‘dir.
Kartela Ürün TaramaA4 boyutundaki Kumaş, Deri, Mermer, Taş, Cam, Mozaik, Perde vs. Kartelalarınızın Ürün Tarama işlemi 300 ile 9600dpi çözünürlük aralığında Tiff formatında olup decupe edilerek müşteriye DVD’de teslim edilir. Kartela Fotoğraf Çekimi Birim Fiyatı 4,00 TL‘dir.
Web Siteniz için Ürün Fotoğraf ÇekimiÜrün Fotoğraf Çekimi HD Boyutu (21 piksel RGB ) Kayıt (JPG) Web (600×600 / 1000×1000 piksel, Beyaz Fon) Formatında Decupe Edilmiş (Ürün Arkaplanları Temizlenmiş, Ürün Orjinal Renk Ayrımına Getirilmiş) Hali İle Her Ürün Dosya Sistemi Olarak CD veya DVD’ye Hazırlanıp Teslim Edilir. Ürün Fotoğraf Çekim Birim Fiyatı 5,00 TL‘dir.
Matbaa için Ürün Fotoğraf ÇekimiÜrün Fotoğraf Çekimi HD Boyutu (21 piksel RGB ) Kayıt (TIF) Matbaa (100×50 santimetre, Transparan Fon) Formatında Decupe Edilmiş (Ürün Arkaplanları Temizlenmiş, Ürün Orjinal Renk Ayrımına Getirilmiş) Hali İle Her Ürün Dosya Sistemi Olarak DVD’ye Hazırlanıp Teslim Edilir. Ürün Fotoğraf Çekim Birim Fiyatı 6,00 TL‘dir.
Web + Matbaa için Ürün Fotoğraf ÇekimiÜrün Fotoğraf Çekimi HD Boyutu (21 piksel RGB ) Kayıt (JPG) Web (600×600 / 1000×1000 piksel, Beyaz Fon) Formatında Decupe Edilmiş (Ürün Arkaplanları Temizlenmiş, Ürün Orjinal Renk Ayrımına Getirilmiş), Matbaa için Ürün Fotoğraf Çekimi HD Boyutu (21 piksel RGB ) Kayıt (TIF) Matbaa (100×50 santimetre, Transparan Fon) Formatında Decupe Edilmiş (Ürün Arkaplanları Temizlenmiş, Ürün Orjinal Renk Ayrımına Getirilmiş) Hali İle Her Ürün Dosya Sistemi Olarak DVD’ye Hazırlanıp Teslim Edilir. Her iki Formatta Web + Matbaa için Ürün Fotoğraf Çekimi Birim Fiyatı 7,00 TL‘dir.
Katalog çalışması için Ürün Fotoğraf ÇekimiÜrün Fotoğraf Çekimi + Borşür & Katalog görselinizin hazırlanması Yaprak başına ücretlendirilecek olup Matbaa basımı firmamıza ait değildir; tüm işleri DVD’ye Dosyalanmış olarak PSD/JPEG/PDF/TİF formatlarında Matbaacınıza verilmek üzere tarafınıza teslim edilir. Katalog çalışması Birim Fiyatı 30,00 TL‘dir.
Adresinizde Ürün Fotoğraf Çekim FiyatımızÜrün Fotoğraf Çekimi Adresinizde ürünlerinizin çekiminin yapılması için Sonsuz fon temini, yol masrafları, ekipman kiralanması vs giderler dahil olup poz başına ücretlendirilecektir. tüm işleri DVD’ye Dosyalanmış olarak PSD/JPEG/PDF/TİF formatlarında Matbaacınıza verilmek üzere tarafınıza teslim edilir. Poz Başına Birim Fiyatı 10,00 TL‘dir.
Anahtar Teslim Ürün Fotoğraf ÇekimiWeb Formatı için Ürün Fotoğraf Çekimleriniz (sınırsız poz) + Matbaa formatınız için Ürün Fotoğraf Çekimleriniz (sınırsız poz) + Logo ve Antetli kağıt tasarımı + Sosyal ağ tasarımınız + Katalog veya Broşür tasarımlarınızın yapılması ve matbaacınıza hazır hale sunulması + Kurumsal web sitesi veya E-Ticaret sitenizin hazırlanıp anahtar teslim olarak şirketinizin tüm pr çalışmalarının yapılmasını kapsamaktadır.Lütfen Fiyat Alınız.